Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Католицизм

 1. Бог є нашим Отцем. Катехизм для 2 класу. Посібник для катехитів. - Львів: Видавництво ОО ВАСИЛІАН, 1992. - 70 с. Книга має на меті виховання, спрямоване до формування дозрілих церковних спільнот, у яких би віра опромінювала і заповнювала значення фундаментального прив`язування до особи Христа та Його Євангелії, до зустрічі та єдності з Ним у Святих Тайнах, і до життя, прожитого в любові і служінні.
 2. Господь Бог є з нами. Катехизм для 1 класу. Посібник для катехитів. - Львів: Видавництво ОО ВАСИЛІАН, 1992. - 86 с. Ця книга має допомогти катехитам і катехиткам, які здайдуть в ній ситематичний підхід до навчання й виховання у пізнанні особи Ісуса Христа та Його науки, у необхідності Святих Тайн, у любові до Пречистої Діви Марії, своєї Церкви й обряду.
 3. Господь наш Спаситель. Катехизм для 4 класу. Підручник для вчителя. - Львів: Катехитична Комісія Львівської Архиєпархії; Стрім Ltd, 1993. - 140 с. Книга містить катехитичні лекції, які грунтуються на основі Святого Письма Старого Завіту, подає головні події беручи до уваги відношення дітей до особи Ісуса Христа. Завданням видання є поглиблення і зкріплення євхаристійного життя, яке щойно почало розвиватися в душі дитини. Цей процес є неможливий без поглибленного молитвенного життя і слухання Божого Слова. Подані у книзі поради допоможуть спрямовувати, заохочувати і виховувати дітей.
 4. Добош Олексій, священник. Католицизм і Україна. Ч.І: до 1375. - Кам'янець-Подільский, 2000. - 143 с. Перед багатьма нашими земляками стоїть проблема оцінки та вибору християнського світогляду, який був основою релігійного, суспільного та культурного життя нашого народу. Але тут українця чекає певний вибір: християнство Східного чи Західного віросповідання. Наші предки зробили свій вибір в користь Православ'я - Східного віросповідання, та з часом під натиском експансійної політики Заходу через Польщу були змушені "познайомитися" і з католицизмом. Серед нас немало таких хто не знає історії свого народу та ролі католицизму в житті України. Читайте коли, як, з чим прийшов католицизм на нашу землю і якими засобами діяв: зрозумійте, що критерієм оцінки релігії є втілення в життя Божої Істини, а не вміле маскування під соціально-благодійну активність.
 5. Еразм Роттердамский. Похвала Глупоті. Домашні бесіди / Перекл. з латини В.Литвинова, Й.Кобова. - К.: Основи, 1993. - 319 с. До книжки славетного гуманіста епохи відродження, філософа, письменника  Еразма Роттердамського (1459-1536) увійшла частина "Домашніх бесід" та "Похвала Глупоті" - сатиричні твори, що не втратили своєї естетичної та історико-пізнавальної цінності й нині.
 6. Житія святих, пам"ять яких Українська Греко-Католицька Церква кожного дня впродовж року почитає. - Львів: Свічадо, 2011. - 800 с. Осягення досконалості, осягнення святості - це Божий план щодо кожної людини. Та Господь, не тільки ставить перед людиною завдання, Він подає свою допомогу, зсилає на неї свою благодать, щоб вона була в змозі виконанати цей Божий план. Святі Христової Церкви, оці живі взірці Божої слави, є благодатним прикладом для нас, як Господь підтримує і подає силу прямувати тою вузькою дорогою святості. Житія святих, що пропонується читачам, вперше побачили світ у 1907 році. Це видання нове, опрацьоване і дещо скорочене.

 7. Ісус. Історія Його життя згідно Євангелії від Луки. - США-Київ: Кампус Крусейд фор Крайст, 1990. - 78 с. Сьогодні історики згідні в тому, що розповідь євангеліста Луки належить до самих документальних свідоцтв далекої давнини. Неодноразово названі святим Лукою Євангелієм ці писання справді являють собою "добрі вісті" (фактичне значення слова "євангеліє"). Ця чудова книга для кожного покоління і сьогодні для нас відкриває новий свят і наше місце в цьому світі.

 8. Катехизим християнської віри.. - [Мадрид], 1990. - 238 с. Ті правди віри, яких навчав людей сам Гоподь Бог - Божа наука або Боже об"явлення. Сам Господь Бог беспосередньо через своїх обрагцв об"явив людям правди про себе про людину, про всесвіт. При цьому Господь Бог виявив Свою любов до людей, та повчав їх про ціль життя людини на землі і про засоби, як ту ціль можна осягнути. Про Божу науку навчаємось з катихизму. Катихизм - це книга, де коротко зібрана і приступно пояснена наука нашої християнської віри.

 9. Папство и его борьба с Православием / Сост. С.Носов. - М.: МП "Стрижев-центр", 1993. - 96 с. Данный сборник состоит из пяти статей, раскрывающих сущность католицизма с точки зрения Православного вероучения, т.е. учения Единой Святой и Апостольской Церкви. Основной отличительный признак римо-католицизма - догмат о примате и непогрешимости папы: этому уделено особое внимание.
 10. Прийдіть всі до мене. Катехизм для 3 класу: Підготовка до Першого Сявтого Причастя. Посібник для катехитів. - Львів: Видання Катехитичної Комісії Львівської Архиєпархії, 1993. - 83 с. В цій книзі читач знайде систематичний підхід до навчання й виховання дітей і підростаючої молоді у пізнанні особи Ісуса Христа та Його науки, у необхідності Святих Тайн, у любові до Пречистої Діви Марії, своєї Церкви й обряду.
 11. Фроссар Андре. Соль земли. О главных монашеских орденах. - К.: КАЙДОС, Б.г. - 111 с. Эта книга написана для неверующих, которые мало что знают о христианской жизни, и для верующих, плохо знакомых с монашеской жизнью (если такие найдутся). Это как бы картинки монашеской жизни, в которых автор постарался - часто с юмором, всегда с любовью - обрисовать крупные "деятельные" и "созерцательные" Ордена, выявляя малоизвестные черты каждого Ордена и краски его духовного пейзажа. Это, вероятно, первая книга такого рода: ни в чем не отступая от ортодоксальности, своим легким складом она дает некоторое представление о той глубокой радости которая является одним из самых поразительных свойств монашеского звания.  
 12. Шпірго Франц. Антихрист у світлі Св. Письма церковного передання й приватних об`явлень. - Львів: Місіонер, 1995. - 79 с. У книзі описано появу і діяльність антихриста. Автор спирається на численні свідчення й приватні об`явлення, доводячи появу антихриста на прикінці світу. Книга побудована на багатому фактичному матеріалі, який дає можливість розкрити справжню природу антихриста, його блудні та підступні вчинки.
 
Київська Митрополія Української Православної Церкви
Київська Митрополія Української Православної Церкви
 • Архієпископ Білогородський Сильвестр очолив престольне свято храму на честь благовірного князя Олега Брянського
  3 жовтня 2022 року, в день пам’яті благовірного князя Олега Брянського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята в храмі на честь святого князя Олега у Дарницькому районі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Всеволод Рибчинський, настоятель храму протоієрей Олексій […]
 • Розпочався новий навчальний рік на православно-катехізаторських курсах, що діють при КДАіС
  2 жовтня 2022 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері був звершений молебень з нагоди початку навчання на Православно-катехізаторських курсах імені святителя Петра Могили, що діють при Київській духовній академії і семінарії. Молебень очолив завідувач курсів — проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин) у співслужінні викладача та помічника завідувача ієромонаха Рафаїла (Мосунова). […]
 • Архієпископ Сильвестр очолив престольне свято храму на честь благовірного князя Ігоря Чернігівського
  2 жовтня 2022 року, у день пам’яті благовірного великого князя Ігоря Чернігівського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр очолив престольне свято храму на честь благовірного князя Ігоря Чернігівського храмового комплексу Різдва Пресвятої Богородиці, що у мікрорайоні Теремки-1. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, […]