Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Благодійний Різдвяний обід

7 січня у галереї «Соборна» відбудеться традиційний Різдвяний обід для соціально незахищених верств населення, який щороку проводить благодійна спільнота на честь святого Егідія. Минулого року вперше ініціативу спільноти підтримав Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ. 

Блаженніший Митрополит Володимир за життя заповідував всією душею і серцем прагнути до Христа, розвиватися, терпіти і допомагати ближньому. Несучи заповіт Блаженнішого Владики, Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору продовжує трудитися для своїх ближніх та завжди намагається підтримувати благодійні проекти.


29 грудня у галереї «Соборна» відбулася зустріч волонтерів стосовно проведення традиційного Різдвяного обіду для соціально незахищених та бездомних, який відбудеться у галереї «Соборна» 7 січня. У зустрічі взяв участь ієромонах Мелхиседек (Гордієнко). Нагадаємо, Різдвяний благодійний обід у день Різдва Христового щороку проводить благодійна спільнота на честь святого Егідія. Минулого року вперше ініціативу спільноти підтримав Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ.

Юрій Ліфансе – голова громадської організації «Друзі спільноти святого Егідія»:

Різдвяний обід для бідних міста Києва відбудеться 7 січня наступного року. В цей день тут збереться більше сотні бездомних людей, літніх людей, бідних родин, які будуть святкувати Різдво Христове. Сьогодні збиралися помічники, скажемо – «ангели» для галереї, які будуть служити в цей день літнім людям. Є дуже гарний настрій, є надія, оптимізм на те, що різдвяний обід пройде дуже добре, що після Літургії ми зберемося для того, щоб разом відсвяткувати цей день в такому дуже гостинному домі – галереї «Соборна», де різдвяний обід вже проходить вдруге і стає традиційним.

Найскладніше питання, яке сьогодні обговорювалося, – це збір подарунків і пошук ще більше ангелів, які б прийшли нам допомагати, бо запрошено 110 людей, ще треба зібрати 50-60 подарунків – це теплі речі (шапка, шарф, рукавиці), солодощі, чай, які можна було б покласти у подарунок для кожної людини, що прийде святкувати. Потім запрошуємо всіх 6 січня зранку прикрасити зал, 7 січня – відразу після літургії  об 11.30 накривати столи і святкувати разом з нами Різдво.

Телефон координатора:  096 724 63 33

За матеріалами сайту soborna.church.ua

Фото з минулорічного благодійного Різдвяного обіду soborna.church.ua


 
Joomla SEO powered by JoomSEF
Київська Митрополія Української Православної Церкви
Київська Митрополія Української Православної Церкви
  • Перший проректор КДА доставив гуманітарну допомогу для лікарень Краматорська та шпиталів у зоні бойових дій
    26 січня 2023 року, в рамках чергової гуманітарної місії в зону активних бойових дій, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик доставив та передав гуманітарний вантаж для лікарень Краматорська та шпиталів у зоні бойових дій. Допомогу зібрали священники та парафіяни понад 30 столичних храмів Української […]
  • У Макарівському вікаріатстві звершені відспівування полеглих захисників України
    25 січня 2023 року Макарівська територіальна громада провела у вічність старшого лейтенанта Сергія Гумена, який загинув 18 січня, виконуючи бойове завдання із захисту України поблизу населеного пункту Терни на Донеччині. Чин відспівування з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії епископ Бишівський Кирил. Духовенство Макарівського вікаріатства піднесло молитви за упокій […]
  • Духовенство Київської єпархії доставило гуманітарний вантаж у Бахмут
    Духовенство Київської епархії з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всіфєї України Онуфрія в черговий раз доставили допомогу в місто Бахмут та прилеглі населені пункти Донецької області. До гуманітарної міссії долучилися священики Макарівського та Бородянського вікаріатств: благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, протоієрей Борис Ковальчук, ієрей Олег Король, ієрей Петро Лисиченко та небайдужі парафіяни Української Православної […]