Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Престольне свято на Лісовому масиві.

img_119025 січня 2017 року, в день пам’яті святої мучениці Татіани, настоятель храму Преображення Господнього протоієрей Сергій Коцар узяв участь у Божественній літургії, яку, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив керуючий Східним київським вікаріатством єпископ Ірпінський Климент, у храмі мучениці Татіани на Лісовому масиві нашого міста.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Дмитрій Григорак, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоан Свередюк, настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко, а також духовенство Східного вікаріатства.

Після читання Святого Євангелія Преосвященний владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після завершення літургії єпископ Климент привітав настоятеля та парафіян храму з престольним святом, а також висловив привітаня на адресу іменинниць.

img_1187   img_1190   img_1191

 

Поздравляем с рукоположением!

o_ioann_319 января 2017 года, в великий и светлый праздник Богоявления Господня, клирик нашего храма диакон Иоанн Безхребтый был рукоположен блаженнейшим митрополитом Киевским и всей Украины Онуфрием в сан иерея.

Все священство и прихожане Храма Преображения Господня поздравляют отца Иоанна с началом этого великого служения во Славу Господа нашего и на благо Церкви Христовой. И пусть Ваш небесный покровитель ходатайствует пред Богом о низпосылании Вам терпения и мудрости, здравия телесного, мира душевного и крепости духа, чтобы вера православная утверждалась и укреплялась в человеческих сердцах.

Многая и благая лета Вам, отец Иоанн, и помощи Божией в Вашем служении!

 

Праздник Рождества Христова в нашем храме (ФОТО)

rozhdestvo_2807 января 2017 года,

в Светлый Праздник Рождества Христова, в нашем храме было отслужено две праздничные Божественные Литургии: Первая Литургия была присоединена ко всенощному бдению и отслужена ночью. Ее возглавил настоятель храма протоиерей Сергий (Коцарь).

Поздняя Божественная Литургия состоялась в 9 часов утра.

После после литургии был отслужен праздничный молебен.

Более подробный фотоотчет можно найти в нашей галерее.

 

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі брати і сестри, наша Церква Преображення Господнього щиро вітає всіх з великим святом Різдва Христового.

Бажаємо вам всім здоров’я і Божого благословіння. Нехай Божий світ, який в різдвяну ніч був оспіваний Ангелами небесними, буде в наших серцях, в наших домівках, в нашій державі і в усьому світі.

Христос народився! Славімо Його!

rozhd-4

 

Виступ учнів недільної школи у день святого Миколая (ФОТО, ВИДЕО)

nikolay_161218_3018 грудня, після пізньої Божественної Літургії, відбувся виступ учнів недільної школи нашого храму, присвячений дню святого Миколая Чудотворця. Після святкового виступу настоятель храму протоієрей Сергій Коцар вручив діткам солодкі подарунки від святого Миколая.

Фото в нашей галерее.

Видео:

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


 

Відбудеться виступ недільної школи

nikolay_detiДОРОГІ БРАТИ ТА СЕСТРИ!

18 грудня 2016 року, у неділю, після пізньої Божественної літургії, відбудеться ВИСТУП ДІТЕЙ НЕДІЛЬНОЇІ ШКОЛИ НАШОГО ХРАМУ, присвячений святу чудотворця Миколая.

У програмі заплановані майстер-класи, солодкий стіл та роздача подарунків.

Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Вечная память

kotsar_volodymyrПрочани храму Преображення Господнього висловлюють глибоке співчуття настоятелю нашого храму протоієрею Сергію та його сестрі Тетяні, яка є хористкою храму, з приводу тяжкої втрати – смерті їхнього батька Коцара Володимира Григоровича.

Від самого початку заснування храму Преображення Господнього Володимир Григорович віддавав багато сил на допомогу у будівництві та оновленні нашого храму. Він був дуже щирою та чуйною людиною, нікому не відмовляв у допомозі. Багато прихожан, які трудяться при храмі, назавжди запам’ятають його як талановиту, працьовиту та життєрадісну людину.

Просимо ваших святих молитв за упокій душі раба Божого новопреставленого Володимира. Нехай Господь простить йому усі гріхи свідомі та несвідомі, та дарує йому вічне життя у Царстві Небесному.

Вічна пам’ять!

 

Вечір пам'яті в МАУП

maup_0111_1

Розширюючи обрії людського буття

За останні десятиріччя, що минули, у світі і в Україні зокрема, у молодіжному середовищі відбулося надто багато інформаційних, духовних й суспіль­но-політичних змін принципового характеру. Це доводить, що православному духовенству у побудові діалогу з молоддю потрібно враховувати певні виклики сучасного світу, особливості психології підростаючого покоління. Уся історія людства доводить, що майбутнє мають тільки той народ і держава, які пов’язують своє буття і завтрашній день із молоддю, з наступним, прийдешнім поколінням. Звичайно, можна з висоти духовних ідеалів Церкви критикувати і навіть засуджувати молоде покоління, що, на превеликий жаль, ми здебільшого і споглядаємо у нашому парафіяльному житті, проте абсолютно немож­ливо не прислухатися до думок молодих людей, до їхніх поглядів та творчих надбань.

Духовна й релігійна історія людства — це не що інше, як постійний пошук Бога, самих себе й осмислення життя у світлі сучасних викликів. Отже, від того, як молодь буде сприймати питання релігії, культури, історії реально залежить майбутнє українського суспільства й усього людства. Успішна участь молоді в розбудові нашого сьогодення можлива лише за умови формування у неї духовних, релігійних, гуманістичних ідеалів, а також поглиблення й розкриття її творчого потенціалу.

Подробнее...

 

В Киеве при дарении святынь присутствовали более 5 тысяч верующих

goloseevo

30 октября, в субботу, в киевском Свято-Покровском Голосеевском монастыре священники из Греции совершили дарение святой иконы и башмачка от святых мощей Святителя Спиридона Тримифунтского. На этом важном для всех православных Украины событии присутствовало более 5 тысяч верующих.

Принесение Дара совершил Настоятель Собора Святого Спиридона Тримифунтского из города Керкира в Греции, Первый Секретарь Керкирской, Паксийской и Диапонтийских островов Митрополии архимандрит Иустинос (Константас) при поддержке международной общественной организации «День Крещения Руси», известной в Украине по реализации духовно-просветительских проектов.

Принесение святынь Святителя проводилось по благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Митрополита Онуфрия.

Среди христиан всего мира Святитель Спиридон Тримифунтский считается скорым помощником и заступником в тяжелых жизненных ситуациях.

В этот же день, 30 октября, в Голосеевском монастыре отмечался День преставления подвижницы нашего времени, монахини, блаженной юродивой Христа ради матушки Алипии.

 

Престольный праздник на Лесном массиве (ФОТО)

adriana_prestol_058 сентября 2016 года, в день памяти святых мучеников Адриана и Наталии, в храме на Лесном массиве, который освящен в честь этих святых, состоялась праздничная Божественная литургия, которую возглавил благочинный Деснянского района протоиерей Димитрий Григорак. В числе приглашенных священников присутствовал настоятель храма Преображения Господня протоиерей Сергий Коцарь. Также на праздник были приглашены певчие нашего хора. После литургии состоялся Крестный ход, а затем была предложена праздничная трапеза для прихожан.

Подробнее...

 
Київська Митрополія Української Православної Церкви
  • Архієпископ Бучанський Пантелеімон звершив літургію в храмі містечка Бородянка
    11 червня 2019 року, у день пам‘яті святителя Луки Кримського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон, керуючий Бородянським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Луки Кримського у містечку Бородянка. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Хрисанф (Пазюк) та гості у священному сані. На […]
  • Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію в день Святого Духа
    17 червня 2019 року, в день Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, а також […]
  • У день П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у святковому богослужінні в Троїце-Сергієвій Лаврі
    16 червня 2019 року, у день свята Святої Трійці, П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у святковому богослужінні в Свято-Троїцькій Сергієвій Лаврі. Божественну літургію цього дня в Успенському соборі Лаври очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у співслужінні архієреїв та духовенства Руської Православної Церкви, насельників Лаври у священному сані. […]