Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі брати і сестри, наша Церква Преображення Господнього щиро вітає всіх з великим святом Різдва Христового.

Бажаємо вам всім здоров’я і Божого благословіння. Нехай Божий світ, який в різдвяну ніч був оспіваний Ангелами небесними, буде в наших серцях, в наших домівках, в нашій державі і в усьому світі.

Христос народився! Славімо Його!

rozhd-4

 

Виступ учнів недільної школи у день святого Миколая (ФОТО, ВИДЕО)

nikolay_161218_3018 грудня, після пізньої Божественної Літургії, відбувся виступ учнів недільної школи нашого храму, присвячений дню святого Миколая Чудотворця. Після святкового виступу настоятель храму протоієрей Сергій Коцар вручив діткам солодкі подарунки від святого Миколая.

Фото в нашей галерее.

Видео:

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


 

Відбудеться виступ недільної школи

nikolay_detiДОРОГІ БРАТИ ТА СЕСТРИ!

18 грудня 2016 року, у неділю, після пізньої Божественної літургії, відбудеться ВИСТУП ДІТЕЙ НЕДІЛЬНОЇІ ШКОЛИ НАШОГО ХРАМУ, присвячений святу чудотворця Миколая.

У програмі заплановані майстер-класи, солодкий стіл та роздача подарунків.

Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Вечная память

kotsar_volodymyrПрочани храму Преображення Господнього висловлюють глибоке співчуття настоятелю нашого храму протоієрею Сергію та його сестрі Тетяні, яка є хористкою храму, з приводу тяжкої втрати – смерті їхнього батька Коцара Володимира Григоровича.

Від самого початку заснування храму Преображення Господнього Володимир Григорович віддавав багато сил на допомогу у будівництві та оновленні нашого храму. Він був дуже щирою та чуйною людиною, нікому не відмовляв у допомозі. Багато прихожан, які трудяться при храмі, назавжди запам’ятають його як талановиту, працьовиту та життєрадісну людину.

Просимо ваших святих молитв за упокій душі раба Божого новопреставленого Володимира. Нехай Господь простить йому усі гріхи свідомі та несвідомі, та дарує йому вічне життя у Царстві Небесному.

Вічна пам’ять!

 

Вечір пам'яті в МАУП

maup_0111_1

Розширюючи обрії людського буття

За останні десятиріччя, що минули, у світі і в Україні зокрема, у молодіжному середовищі відбулося надто багато інформаційних, духовних й суспіль­но-політичних змін принципового характеру. Це доводить, що православному духовенству у побудові діалогу з молоддю потрібно враховувати певні виклики сучасного світу, особливості психології підростаючого покоління. Уся історія людства доводить, що майбутнє мають тільки той народ і держава, які пов’язують своє буття і завтрашній день із молоддю, з наступним, прийдешнім поколінням. Звичайно, можна з висоти духовних ідеалів Церкви критикувати і навіть засуджувати молоде покоління, що, на превеликий жаль, ми здебільшого і споглядаємо у нашому парафіяльному житті, проте абсолютно немож­ливо не прислухатися до думок молодих людей, до їхніх поглядів та творчих надбань.

Духовна й релігійна історія людства — це не що інше, як постійний пошук Бога, самих себе й осмислення життя у світлі сучасних викликів. Отже, від того, як молодь буде сприймати питання релігії, культури, історії реально залежить майбутнє українського суспільства й усього людства. Успішна участь молоді в розбудові нашого сьогодення можлива лише за умови формування у неї духовних, релігійних, гуманістичних ідеалів, а також поглиблення й розкриття її творчого потенціалу.

Подробнее...

 

В Киеве при дарении святынь присутствовали более 5 тысяч верующих

goloseevo

30 октября, в субботу, в киевском Свято-Покровском Голосеевском монастыре священники из Греции совершили дарение святой иконы и башмачка от святых мощей Святителя Спиридона Тримифунтского. На этом важном для всех православных Украины событии присутствовало более 5 тысяч верующих.

Принесение Дара совершил Настоятель Собора Святого Спиридона Тримифунтского из города Керкира в Греции, Первый Секретарь Керкирской, Паксийской и Диапонтийских островов Митрополии архимандрит Иустинос (Константас) при поддержке международной общественной организации «День Крещения Руси», известной в Украине по реализации духовно-просветительских проектов.

Принесение святынь Святителя проводилось по благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Митрополита Онуфрия.

Среди христиан всего мира Святитель Спиридон Тримифунтский считается скорым помощником и заступником в тяжелых жизненных ситуациях.

В этот же день, 30 октября, в Голосеевском монастыре отмечался День преставления подвижницы нашего времени, монахини, блаженной юродивой Христа ради матушки Алипии.

 

Престольный праздник на Лесном массиве (ФОТО)

adriana_prestol_058 сентября 2016 года, в день памяти святых мучеников Адриана и Наталии, в храме на Лесном массиве, который освящен в честь этих святых, состоялась праздничная Божественная литургия, которую возглавил благочинный Деснянского района протоиерей Димитрий Григорак. В числе приглашенных священников присутствовал настоятель храма Преображения Господня протоиерей Сергий Коцарь. Также на праздник были приглашены певчие нашего хора. После литургии состоялся Крестный ход, а затем была предложена праздничная трапеза для прихожан.

Подробнее...

 

Молебен в МАУП (ФОТО)

maup31 августа 2016 года
настоятель Храма Преображения Господня на Вырлице,
доцент кафедры теологии Межрегиональной Академии
управления персоналом (МАУП),
протоиерей Сергий Коцарь,
совместно с заведующим кафедры теологии,
протоиереем Дионисием Мартышиным,
отслужили праздничный молебен перед началом учебного года
для студентов и преподавателей Академии.

Священство молилось о мире на нашей земле
и о снисхождениии Благодати Божией на учащих и учащихся.

Сайт МАУП в Интернете - здесь.

moleben_maup_1  moleben_maup_2

 

Прогулка по Днепру (ФОТО)

progulka_0529 августа 2016 года,
в праздник Перенесения Нерукотворенного Образа
Господня из Эдессы в Константинополь,
ученики воскресной школы нашего храма,
совместно с благотворительным фондом «Асперн»,
посетили Киево-Печерскую Лавру.
Дети молились на Божественной литургии,
в конце которой наместник Лавры митрополит Павел
каждого из них благословил на предстоящую учебу
и окропил святой водой.

После литургии группа посетила пещеры Лавры, приложилась к мощам святых преподобных отцев.
Затем учеников пригласили на четырехчасовую прогулку на теплоходе по Днепру, во время которой детям были предложена
развлекательная программа и вручены подарки к школе, а будущим первоклассникам подарили также и портфели.

progulka_01  progulka_02  progulka_03 

progulka_04  progulka_05 

progulka_07  progulka_09 

progulka_08  progulka_10  progulka_11 

progulka_12  progulka_13 

progulka_14  progulka_15


 

Новый номер газеты "Фавор и Ермон" в электронном варианте

avgust2016Дорогие братья и сестры! С радостью сообщаем о выходе нового номера газеты храма Преображения Господня на Вырлице "Фавор и Ермон". 

В нем вы найдете такие материалы:

— поздравительное слово настоятеля храма протоиерея Сергия Коцара;

— кто такие новомученики Запорожские и за что их канонизировали?

— Преображение – проповедь протоиерея Андрея Ткачева;

— христианство и экологический кризис;

— "Страх хуже того, чего мы боимся";

— "Святая святым" – рубрика, посвященная толкованию православных Богослужений;

— как совместить отпуск и пост: ответы пастырей.

Скачать электронный вариант газеты вы можете, нажав на ссылку: Загрузить PDF.


 
Київська Митрополія Української Православної Церкви
  • Єпископ Васильківський Миколай взяв участь у зустрічі духовенства Південного вікаріатства з головою Відділу у справах сім’ї
    25 березня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в галереї "Соборна" відбулася зустріч голови Відділу у справах сім'ї Київської єпархії протоієрея Сергія Екшіяна з духовенством Південного київського вікаріатства. На зустрічі були присутні: керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, благочинний Солом'янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко та настоятелі […]
  • Єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії в храмі архістратига Михаїла
    24 березня 2019 р., у Неділю другу Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив чин Пасії з читанням Акафісту Божественним Страстям Христовим в храмі на честь Собору архістратига Михаїла (при Міській клінічній лікарні № 6) Другого лікарняного благочиння столиці. Преосвященному владиці співслужили благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко та священики храму. Після богослужіння […]
  • Предстоятель очолив Божественну літургію на свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських
    24 березня 2019 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Могилів-Подільський […]